LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ОД 3 ДЕЛА HAPPY SAILOR КИКАБУ

1.490 ден

• Постелнина во разиграни бои, одлична за секое детско катче.
• За удобност и слатки соништа кај дечињата.
• Содржи 3 парчиња составени од 100% памук.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ОД 3 ДЕЛА HAPPY SAILOR КИКАБУ

1.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!