LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ОД 3 ДЕЛА BEAR WITH ME РОЗЕВА КИКАБУ

1.490 ден

• За удобност и слатки соништа кај дечињата.
• Содржи 3 парчиња составени од 100% памук.
• Димензии на производот:
• чаршаф: 100×150 cm.
• навлака за јорган: 95×135 cm.
• навлака за перница: 35×45 cm.
• Димензии на пакувањето: 24x22x4

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ОД 3 ДЕЛА BEAR WITH ME РОЗЕВА КИКАБУ

1.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!