LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОЛНЕТА ИГРАЧКА СЛОН

850 ден

• Симпатичен анимиран плиш за пеење со два различни режими на игра, притиснете ја левата нога за да играте интерактивна игра на ѕиркање и десната нога за да ја слушнете песната.
• Совршена играчка за криенка.
• Нежниот глас и смирувачкиот допир на овој плишан слон ќе донесат часови радост и удобност на вашето малечко момче или девојче.
• Звучни ефекти.
• Ова слатко слонче пее и ги мрда ушите.
• Производот користи 3×1.5 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 18x27x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОЛНЕТА ИГРАЧКА СЛОН

850 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!