LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА СПИЕЊЕ СО МЕМОРИ ПЕНА БЕЖ ВЕЛВЕТ КИКАБУ

1.090 ден

• За спокоен сон и оптимално позиционирање.
• Внатрешно полнење: 100% полиестер.
• Надворешен состав: 100% памук.
• Хипоалергена.
• Мемори пена.
• Навлака која се вади и се пере.
• Димезии: 60х45х9cm.

Нема на залиха

550217 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА СПИЕЊЕ СО МЕМОРИ ПЕНА БЕЖ ВЕЛВЕТ КИКАБУ

1.090 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!