LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ СО ПОЈАС РОЗЕВА

2.890 ден

• Бебињата знаат честопати менувањето пелена да го направат невозможно и да претставува вистински проблем за мајките.Со подлогата за пресоблекување со појас менувањето пелена ќе биде побрзо,попрактично и голема помош за мајките.
• Димензии на производот: 42x68x13cm.
• Димензии на пакувањето: 43x69x14cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ СО ПОЈАС РОЗЕВА

2.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!