LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ НА ПРЕКЛОПУВАЊЕ СО ГРАНИЧНИК КИКАБУ

790 ден

• Мека и хипоалергична подлога за пресоблекување на преклопување со граничник.
• Погодна за бебиња 0+ месеци.
• Странични потпирачи за поголема безбеднот.
• Отстранлива навлака со патент за лесно перење и одржување.
• Димензии на производот: 72×100 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ НА ПРЕКЛОПУВАЊЕ СО ГРАНИЧНИК КИКАБУ

790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!