LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА КОЛИЧКА MELANGE ЦРНА КИКАБУ

1.190 ден

• Гарантирајте му на вашето дете удобност и задоволство на кое било место со овие подлоги за колички.
• Производот е направен од 100% полиестер.
• Прилагодлива подлога на индивидуалниот облик на телото на детето.
• Димензии на производот: 42х83 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА КОЛИЧКА MELANGE ЦРНА КИКАБУ

1.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!