LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА ДОЕЊЕ 4 ВО 1 СИВА

990 ден

• Може да ја користите како перница за доење, поддршка за бебиња кои почнуваат да седат и како перница за спиење.
• Удобна положба за време на доењето, поддршка за грбот и рацете.
• Перничето за глава може да се отстрани.
• Димензии на производот: 79×25 cm.
• Димензии на пакувањето: 27x27x17 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА ДОЕЊЕ 4 ВО 1 СИВА

990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!