LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА БЕЗБЕДНО СПИЕЊЕ СИВА СО МЕЧЕ

1.490 ден

• Перница која овозможува удобна и безбедна зона за спиење на вашето бебе кое лежи така што од страните има перничиња кои му го поткрепуваат грбот и стомакот, спречува да се разбуди.
• Меката кадифена текстура обезбедува удобно место за спиење на вашето бебенце без да ја иритира кожата на вашето бебе,тоа ќе биде добар придружник за спиење на вашето бебе и подоцна каде што вашето детенце ќе си игра со слаткото меченце.
• Достапна во сива,плава и розева боја.
• Димензии на производот: 34×34 cm.
• Димензии на кутијата: 35x23x11 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА БЕЗБЕДНО СПИЕЊЕ СИВА СО МЕЧЕ

1.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!