LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕШКА ГИМНАСТИКА СО ШАТОР ADVENTURE BOY

3.690 ден

• Мултифункционален шатор кој може да се претвори во подлога.
• Подлогата се карактеризира со јасни и контрасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.
• Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта. Кога ќе го одстраните осигурувачот од лавчето испушта пријатна мелодија.
• Разнобојните топчиња се пластични и соодветни за игра.
• Производот содржи 18 топчиња во различна боја.
• Преку игра со топчињата дечињата учат како да ги распознаваат боите.
• Димензии на пакувањето: 65x50x10 cm.
• Димензии на шаторот: 126x82x82 cm.
• Димензии на подлогата: 82x42x82 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕШКА ГИМНАСТИКА СО ШАТОР ADVENTURE BOY

3.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!