LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕШКА ГИМНАСТИКА БЕЖ

1.490 ден

• Подлогата му овозможува на бебето удобно и правилно држење на телото и воедно ги зајакнува мускулите на вратот и на рамењата.Подлогата е специјално дизајнирана за максимална удобност и релаксираност на бебето.
• Димензии на производот: 70 x 45 x 10см.

Нема на залиха

900247 Категории: ,
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕШКА ГИМНАСТИКА БЕЖ

1.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!