LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА БАЊАЊЕ ВО КОРИТО BEAR МИНТ КИКАБУ

1.190 ден

• Оваа подлога овозможува да го избањате вашето бебе поудобно и побезбедно.
• Подлогата се прикачува на коритото со пластичните спојувалки поставени на подлогата.
• Состав:
• Oбвивка: 92% Полиестер 8% Спандекс.
• Мрежа: 100% Полиестер.
• Димензии: 44x30x7cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА БАЊАЊЕ ВО КОРИТО BEAR МИНТ КИКАБУ

1.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!