LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА БАЊАЊЕ РОЗЕВА СО МОРСКИ СВЕТ

840 ден

• Подлогата ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно.Ќе му дадете на вашето бебе поудобно задоволство благодарејќи на нејзината мека структура.Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши.
• Димензии на производот: 40x57x10 cm.
• Димензии на пакувањето: 33x25x10 cm.

Нема на залиха

900126 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА БАЊАЊЕ РОЗЕВА СО МОРСКИ СВЕТ

840 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!