LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА СТОЛЧЕ ЗА БАЊАЊЕ И ХРАНЕЊЕ БЕЛО

1.350 ден

• Благодарение на столчето со вакумски стапала и ергономското седиште со пречник можете да го избањате бебето удобно и безбедно.Столчето може да се користи за хранење и играње доколку се користи на рамно тло.
• Достапно во сива,сина и розева боја.
• Димензии на производот: 35x21x25cm.
• Димензии на пакувањето: 35x35x25cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА СТОЛЧЕ ЗА БАЊАЊЕ И ХРАНЕЊЕ БЕЛО

1.350 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!