LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА АНТИКОЛИК РОЗЕВА

1.672 ден

• Кружниот цилиндар поставен под колената ги турка ноџињата кон стомачето овозможувајќи му да заземе позиција што му одговара.Има отвор на горниот дел на подлогата за да се спречи израмнување на главата.Навлаката се отсранува за перење.Подлогата обезбедува најпогодна позиција за спиење на вашето бебе.Антиколик перниче кое ги ублажува грчевите кај бебето.
• Димензии на производот: 45x66x11cm.

Нема на залиха

900229 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА АНТИКОЛИК РОЗЕВА

1.672 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!