LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОЈАС ЗА ПРООДУВАЊЕ GIA РОЗЕВ КИКАБУ

890 ден

• Луксузен ремен за пешачење погоден за деца од 11 до 48 месеци.
• Спречува детето да бега кога вејќе оди и помага да се контролира движењето на детето.
• Прилагодливи и удобни појаси кои се подесуваат и прикачуваат за половината на вашето детенце.
• Состав: 100% Полиестер.
• Димензии на кутијата: 22x15x5 cm.
• Димензии на производот: 28×19 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОЈАС ЗА ПРООДУВАЊЕ GIA РОЗЕВ КИКАБУ

890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!