LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОЈАС ЗА ПРООДУВАЊЕ ЏИА ЦРН КИКАБУ

712 ден

• Овозможете дополнителна безбедност за вашите најмили во периодот на нивните први чекорчиња.
• Прилагодливи и удобни појаси кои се прикачуваат за половината на вашето детенце.
• Подесување на висината на појасите во согласност со висината на вашето дете.
• Производот е наменет за 6+ месеци.
• Димензии на кутијата: 35x20x6 cm.
• Димензии на производот: 61 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОЈАС ЗА ПРООДУВАЊЕ ЏИА ЦРН КИКАБУ

712 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!