LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЧЕ ТЕРМАЛ ЗА ПРЕВЕНЦИЈА ОД РАМНА ГЛАВА

590 ден

• Посебно дизајнирана за да ги заштити бебињата од деформации предизвикани од стабилна положба на лежење.
• Овозможува здрави, удобни сесии за спиење со својата ефективна поддршка на формата на главчето.
• Направено од преферирана ткаенина со висока технологија со анатомски дизајн.
• Шуплината во средината на перничето спречува притисок врз главата на вашето бебенце.
• 2 слоја на издржлива ткаенина која овозможува проток на воздухот а истовремено му овозможува на вашето бебенце да има мирен и пријатен сон без потење.
• Наменето за бебиња од самото раѓање.
• Составено: 100% полиестер.
• Димензии на производот: 23x24x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 24,5×21,5×4 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЧЕ ТЕРМАЛ ЗА ПРЕВЕНЦИЈА ОД РАМНА ГЛАВА

590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!