LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЧЕ МУСЛИН СИВО

390 ден

• Шупливиот дел кој се наоѓа во средината е погоден за развивање правилна форма на главата.
• Наменето за бебиња од самото раѓање.
• Димензии на производот: 34x24x4 cm.
• Димензии на пакувањето: 38x25x5 cm.

Нема на залиха

900537 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЧЕ МУСЛИН СИВО

390 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!