LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО СО МЕМОРИ ПЕНА ОБЛАК БЕЛ ВЕЛВЕТ КИКАБУ

690 ден

• За спокоен сон и оптимално позиционирање.
• Внатрешно полнење:100% полиестер.
• Надворешен состав:100% памук.
• Хипоалергично.
• Мемори пена.
• Димезии на производот: 29x20x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 29x26x4 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО СО МЕМОРИ ПЕНА ОБЛАК БЕЛ ВЕЛВЕТ КИКАБУ

690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!