LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЧЕ БЕЛА Д БАНИ КИКАБУ

650 ден

• Изненадете ги вашите најмили со овие интересни перничиња.
• Пружаат мирен сон, бесконечни прегратки и забава.
• Изработени по европски стандарди EN 71-1/2/3 CE.
• Суровински состав 100 % полиестер.
• Димензии:
• Bella the bunny: 30x40x7 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЧЕ БЕЛА Д БАНИ КИКАБУ

650 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!