LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЦА 3 ВО 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РОЗЕВА

1.050 ден

• Перница за доење со повеќекратна употреба.Со својата 3 функционална употрба можете да го доите вашето бебе со поголема удобност.
• Можете да ја користите како подлога за вашата рака при носење на транспортер.
• Погодна за употреба како перница за спиење на вашето бебе.
• Направена од 100 % памук и може да се пере во машина за перење.
• Достапна во сива и розева боја.
• Димензии на производот: 25x50x5cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЦА 3 ВО 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РОЗЕВА

1.050 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!