LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ОРГАНИЗАТОР ЗА ПЕЛЕНИ ЛИВС МИНТ КИКАБУ

1.390 ден

• Организаторот за пелени има повеќе различни прегради за додатоците на вашето бебе.
• Моделот е идеален за патување и има долги рачки за лесно носење.
• Стилскиот модел има дополнителни надворешни џебови.
• Изработен е од 100% полиестер.
• Димензии на производот: 18x28x41 cm.

Нема на залиха

550684 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ОРГАНИЗАТОР ЗА ПЕЛЕНИ ЛИВС МИНТ КИКАБУ

1.390 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!