LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ОРГАНИЗАТОР ЗА КОЛИЧКА ЕЛА ЦРН КИКАБУ

890 ден

• Организатор за бебешки додатоци со лесен и компактен дизајн.
• 2 предни џебови со лесен пристап.
• Џеб со патент на задната страна.
• 2 внатрешни прегради за шише со еластична преграда.
• 1 мал внатрешен џеб.
• Лесно прицврстување на рачката на количката.
• Долга прилагодлива рачка со вклучена мека подлога за рамо.
• 100% полиестер.
• Димензии на производот: 37x23x15 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ОРГАНИЗАТОР ЗА КОЛИЧКА ЕЛА ЦРН КИКАБУ

890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!