LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ОРГАНИЗАТОР ЗА АВТОМОБИЛ РОЗЕВ

770 ден

• Oрганизатор за патување дизајниран да ви овозможи лесен пристап до сите неопходни работи на вашето бебе во возилото.
• Лесно се прикачува на задниот дел од предното седиште со штипки.
• Димензии на производот: 36×57 cm.
• Димензии на пакувањето: 18x19x6 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ОРГАНИЗАТОР ЗА АВТОМОБИЛ РОЗЕВ

770 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!