LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ОРГАНИЗАТОР ТОРБИЦА ЗА ПЕЛЕНА БЕАР ВИТ МИ ПЛАВА КИКАБУ

Original price was: 1.190 ден.Current price is: 990 ден.-17% OFF

• Пренослив организатор со повеќе прегради за менување пелени и други неопходни работи.
• Долги рачки за лесна преносливост.
• Совршен за патување и употреба низ куќата.
• Одвојувачки детал кој овозможува користење на 1 голем и 2 мали делови или еден дел со целосна големина.
• Преклопен, компактен и елегантен дизајн.
• Дополнителни мали џебови околу корпата.
• Материјали сертифицирани од OEKO-TEX.
• 100% полиестер.
• Димензии на производот: 42x27x17 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ОРГАНИЗАТОР ТОРБИЦА ЗА ПЕЛЕНА БЕАР ВИТ МИ ПЛАВА КИКАБУ

Original price was: 1.190 ден.Current price is: 990 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!