LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТЧЕ МАЈ ТЕДИ 180ЦМ КИКАБУ

1.090 ден

• Мека оградица со внатрешно полнење за безгрижен сон на вашето бебе.
• Составена од 100% памук.
• Внатрешно полнење составено од 100% полиестер.
• Димензии на производот: 180×35 cm.
• Димензии на пакувањето: 35×20 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТЧЕ МАЈ ТЕДИ 180ЦМ КИКАБУ

1.090 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!