LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НОСИЛКА ЗА БЕБЕ

750 ден

• Мека и удобна поддршка на главата на бебето.
• Позиција на носење на бебето свртено кон родителот и во лежешка положба.
• Поднесувачки појас за лесно прилагодување за поголема удобност.
• Иновативна форма која подржува правилна ергономска позиција на бебето.
• Носилката е наменета за бебе до 12кг.
• Димензии на производот: 77x33cm.
• Димензии на пакувањето: 30x25x10cm.

Нема на залиха

25800 Категории ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НОСИЛКА ЗА БЕБЕ

750 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!