LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НОСИЛКА ЗА БЕБЕ TESS ТЕМНО ЦРВЕНА КИКАБУ

2.590 ден

• Совршена носилка со двоен систем за безбедност.
• Меки сунѓери кај ноџињата.
• 3 позиции за носење на бебето. Со лицето свртено кон родителот 3-12 месеци.Со лицето напред-кога бебето е веќе способно да си ја држи главата 3-18 месеци.На грбот на родителите 6-12 месеци.
• Подесувачки појас со лесно прилагодување за поголема удобност. Широки прерамки кои се пролагодуваат според личноста.
• Иновативна форма која подржува правилна ергономска позиција на бебето.
• Препорачано за бебиња со тежина од 3,5 до 14 kg.

Нема на залиха

55578 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НОСИЛКА ЗА БЕБЕ TESS ТЕМНО ЦРВЕНА КИКАБУ

2.590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!