LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НОКШИР ВЦ ШОЉА LINDO МИНТ КИКАБУ

2.690 ден

• Погоден за дечиња од 12 до 36 месеци.
• Произведен од високо квалитетни нетоксични материјали.
• Дизајн кој личи на вистински тоалет, со преграда за тоалетна хартија и контејнер што може да се отстрани за лесно чистење.
• Мека подлога за седење.
• Димензии на производот: 53x30x23 cm.
• Димензии на пaкувањето: 31x23x45 cm.

Нема на залиха

550168 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НОКШИР ВЦ ШОЉА LINDO МИНТ КИКАБУ

2.690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!