LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НОКШИР МУЗИЧКИ СО ТРКАЛА ПЛАВ СО ПОРТОКАЛОВ КАПАК

1.490 ден

• Деца кои го користат нокширот со музички тркала процесот за одвикнување од пелени и тренинг за тоалет може да биде од 3 месеци до 1 година порано.Внатрешноста може лесно да се отстрани и исчисти.Многу родители го имаат избрано овој нокшир бидејќи тренингот за тоалет го прави пријатен и поразбирлив за детето.
• Достапен во плава,розева, и сива боја.
• Димензии на производот: 29x32x24cm.

Нема на залиха

SKU: 900179 Категории , Ознака:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НОКШИР МУЗИЧКИ СО ТРКАЛА ПЛАВ СО ПОРТОКАЛОВ КАПАК

1.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!