LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НОКШИР ХИПО МИНТ КИКАБУ

300 ден

• Достапно во 4 бои: беж,розева, минт и сина.
• Нокширчето е за 18 + месечна возраст.
• Димензии на нокшир: 31x25x24 cm.

Нема на залиха

55990 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НОКШИР ХИПО МИНТ КИКАБУ

300 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!