LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НЕСЕСЕР ЗА ПЕЛЕНИ BEAR WITH ME МИНТ КИКАБУ

750 ден

• Торба за пелени изработена од 100% памук.
• Полнење: 100% полиестер.
• Преграда со отвор за влажни крпи, џеб за пелени, џеб со патент и 3 отворени џебови за додатоци.
• Држач за цуцла.
• Димензии на производот: 18x25x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НЕСЕСЕР ЗА ПЕЛЕНИ BEAR WITH ME МИНТ КИКАБУ

750 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!