LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НАВЛАКА ЗИМСКА ЗА КОЛИЧКА ШАЈНИ НАЈЛОН СНОУФЛЕЈКС КИКАБУ

4.290 ден

• Гарантирајте му на вашето дете удобност и задоволство на кое било место на патот со оваа топла серија од навлаки.
• Погодни за новороденчиња до прва година и доверливи во секоја авантура на отворено.
• Состав: 100% полиестер.
• Димензии на производот: 34x84x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
550362 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НАВЛАКА ЗИМСКА ЗА КОЛИЧКА ШАЈНИ НАЈЛОН СНОУФЛЕЈКС КИКАБУ

4.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!