LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА МИНТ

136 ден

• Навлаките се направени од 100% памучна ткаенина и не предизвикуваат алергиски реакции.
• Достапни во беж,минт и розева боја.
• Димензии на производот: 44x37cm.
• Димензии на пакувањето: 29x21cm.

Нема на залиха

900089 Категории , Ознака:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА МИНТ

136 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!