LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

MY FIRST TEDDY СО ШАЛ 28ЦМ АМЕК

690 ден

• Обогатете го детскиот свет со нашето меко плишано мече со шал.
• Изработено со висок квалитет и внимание кон детали, ова мече со шал е совршен подарок за внесување на топлина во секој дом.
• Димензии на производот: 28 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

MY FIRST TEDDY СО ШАЛ 28ЦМ АМЕК

690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!