LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МРЕЖА ЗА ЗАШТИТА ОД ИНСЕКТИ ЗА КОЛИЧКА БЕЛА

280 ден

• Мрежата ви помага да го заштитите вашето бебе од каснувања од инсекти за време вашите патувања во текот на летото. Одговара на сите модели на колички.
• Димензии на производот: 45x50cm.
• Димензии на пакувањето: 20x24cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МРЕЖА ЗА ЗАШТИТА ОД ИНСЕКТИ ЗА КОЛИЧКА БЕЛА

280 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!