LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МРЕЖА ЗА КОРИТО ГОЛЕМО

448 ден

• Наменета за мајките да ги бањаат своите бебиња поудобно и побезбедно.Површината на мрежата е направена од памучна ткаенина и не и штети на чувствителната кожа на бебето.Благодарение на пластичните држачи лесно може да се постави на коритото.
• Димензии на производот: 44x63cm.
• Димензии на пакувањето: 14x17x8cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МРЕЖА ЗА КОРИТО ГОЛЕМО

448 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!