LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МРЕЖА ЗА КОРИТО ЕЛЕГАНТ

790 ден

• Благодарение на страничните закачалки мрежата се прикачува и прицврстува на коритото така што бебето можете да го бањате лесно и удобно без да ви треба нечија помош.
• Не е штетен за чуствителната бебешка кожа.
• Наменета е за бебиња од самото раѓање до 6 месеци.
• Димензии на производот: 46×88 cm.
• Димензии на пакувањето: 12x15x5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МРЕЖА ЗА КОРИТО ЕЛЕГАНТ

790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!