LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МРЕЖА ЗА КОЛИЧКА БЕЖ КИКАБУ

450 ден

• Лесно се монтира во сите позиции на количката во седечка и во лежечка положба. Идеална за сите видови на количка.
• Димензии на пакувањето: 12x21x2 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МРЕЖА ЗА КОЛИЧКА БЕЖ КИКАБУ

450 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!