LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МОТОР НА АКУМУЛАТОР ЦРН HR2/ПЛАВ HR2

7.490 ден

• Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.
• Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.
• Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.
• Mоторот има две задни тркала за поголема безбедност.
• Можност за поврзување на aux кабелче и usb.
• Мотор кој се препорачува за дечиња над 3 години до 30 kg.

Нема на залиха

SKU: 32084 Категории ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МОТОР НА АКУМУЛАТОР ЦРН HR2/ПЛАВ HR2

7.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!