LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКО ТОПЧЕ БУШАВО

60 ден

• Играчката за стрес топката е дизајнирана да ја зголеми силата и флексибилноста на рацете на луѓето. Стиснете го топчето со рака и отпуштете го, наскоро ќе се врати во првобитната форма.
• Овие играчки можат да го ублажат стресот, да ја промовираат циркулацијата на крвта, да ја ублажат анксиозноста и да го подобрат целокупното здравје.
• Ова меко топче бушаво свети.
• Димензии на производот: 8×8 cm.

Нема на залиха

33735 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКО ТОПЧЕ БУШАВО

60 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!