LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ТРОПКА ЕЖ ПЛАВ КИКАБУ

300 ден

• Фамилијата Hedge the Hog играчки се забавни и слатки. Ежот кој е спремен да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години.
• Составена од пластика и текстил.
• Димензии на производот: 15cm.

Нема на залиха

55323 Категориja:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ТРОПКА ЕЖ ПЛАВ КИКАБУ

300 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!