LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ТОПКА СО ОЧИ

60 ден

• Оваа пуфла топка изгледа смешно поради многуте боцки и нејзините големи очи. За среќа, боцките се убави и меки! Можете да ја стискате, фрлате или отскокнете пуфлата топка. Достапена во боите портокалова, жолта, зелена, сина и виолетова.
• При секој притисок топката се враќа во првобитната состојба.
• Дизмении на производот: 10×10 cm.

Нема на залиха

33093 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

шминкерница

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ТОПКА СО ОЧИ

60 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!