LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ПОДЛОГА ЗОО 60*60

650 ден

• Освен како подлога за под може да служи и како креативна играчка како правење фигури или коцки.
• Сетот вклучува 4 коцки за забава и игра.
• Наменето за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 60×60 cm.

Нема на залиха

SKU: 28714 Категорија
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ПОДЛОГА ЗОО 60*60

650 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!