LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ПОДЛОГА 120х180цм

700 ден

• Мекиот материјал и дизајнот што не се лизга ја обезбедуваат безбедноста на вашето дете при секој чекор.
• Меѓусебна игра со два многу шарени мотиви.
• Ги поттикнува моторните вештини и сензорната стимулација на детето со живописни бои и украсени со бројки, букви и животински мотиви.
• Дизајнот со дебелина од 12 mm штити од паѓање и студени подови.
• Лесно се чисти со влажна крпа.
• Димензии на производот: 120×180 cm.

Нема на залиха

SKU: 29718 Категорија Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ПОДЛОГА 120х180цм

700 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!