LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА МУЗИЧКА ИГРАЧКА СО ПРОЕКТОР КИТ Д КЕТ КИКАБУ

1.790 ден

• Meка кадифена играчка и проектор со ѕвезди.
• Kit the cat создава прекрасно ѕвездено небо на таванот кое им помага на бебињата побрзо да заспијат.
• Производот содржи пријатни приспивни мелодии и подесување на јачината на звукот.
• Притиснете ја играчката на стомачето за да ја изберете вашата омилена боја.
• Производот користи 3×1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 23x30x8 cm.
• Димензии на пакувањето: 21x30x14 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
550761 Категорија Ознаки: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА МУЗИЧКА ИГРАЧКА СО ПРОЕКТОР КИТ Д КЕТ КИКАБУ

1.790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!