LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА ВЕРТИКАЛЕН СПИРАЛЕН ЕЖ ПЛАВ КИКАБУ

590 ден

• Фамилијата Hedge the Hog играчки се забавни и слатки. Ежот кој е спремен да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години.
• Гумена играчка за гризање и вадење на првите запчиња.
• Пластична тропка.
• Димензии на производот: 28cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
55324 Категориja: Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА ВЕРТИКАЛЕН СПИРАЛЕН ЕЖ ПЛАВ КИКАБУ

590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!