LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА ЛЕО Д ЛАЈОН ЗА НА РАКА КИКАБУ

250 ден

• Мека тропка со плишана играчка.
• Изработена од безбеден и висококвалитетен материјал. Со секое движење на рачето се активираат тропките.
• Играчка во пријатни и топли бои која овозможува рано учење на боите и подобрување на фините моторни вештини на вашето детенце.
• Димензии на производот: 16 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 550552 Категорија Ознаки: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА ЛЕО Д ЛАЈОН ЗА НА РАКА КИКАБУ

250 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!