LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА ЛЕО Д ЛАЈОН АКТИВИТИ ТОПКА КИКАБУ

460 ден

• Фамилијата Leo the Lion играчки се забавни и слатки. Лавчето кое е спремно да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години.
• Лавче тропка, кое ја буди имагинацијата ва вашето дете, се состои од глодалка, при допир рачето и ноџето шушкаат,геометриски фигури.
• Димензии на производот: 14x23x7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА ЛЕО Д ЛАЈОН АКТИВИТИ ТОПКА КИКАБУ

460 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!